Atvērto durvju diena

Atvērto durvju diena

RTU durvis ik dienu ir atvērtas tiem, kam netrūkst pārgalvīgu ideju un ir drosme un uzņēmība tās arī īstenot. Bet divas reizes gadā – rudenī un pavasarī – RTU plaši atver durvis skolēniem, lai iepazīstinātu viņus ar daudzveidīgo studiju piedāvājumu.

Atvērto durvju diena ir lieliska iespēja apskatīt RTU studentu pilsētiņu, paciemoties fakultāšu laboratorijās, satikt studentus, mācībspēkus, absolventus, iegūt informāciju par piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem, sagatavošanas kursiem, ārpus studiju aktivitātēm, studentu ikdienas dzīvi un karjeras iespējām pēc augstskolas absolvēšanas.

RTU Atvērto durvju diena 8. aprīlī Ķīpsalā

Atvērto durvju dienas informatīvie pasākumi sāksies plkst. 10 RTU Dizaina centra ātrijā, Ķīpsalas ielā 6. Tur būs izvietoti RTU fakultāšu, Doktorantu studiju nodaļas, Uzņemšanas nodaļas, RTU Inženierzinātņu vidusskolas un RTU Rīgas Biznesa skolas stendi, kuros konsultanti informēs interesentus par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem. RTU Kultūras centra un Sporta kluba pārstāvji stāstīs par daudzveidīgo kultūras kolektīvu un sporta aktivitāšu klāstu, bet Studentu viesnīcu daļa iepazīstinās ar RTU kopmītņu piedāvājumu. Par karjeras un prakses iespējām Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs iespēja izjautāt arī RTU karjeras konsultanti. Lasīt tālāk.

RTU Atvērto durvju dienas programma.

Karte ar pasākumu norises vietām (Google Maps)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.rtu.lv.