«Nāc un studē RTU!» 2011/2012

Kopumā šogad konkursam tika pieteikts 31 darbs no 23 Latvijas skolām un 15 pilsētām. Visaktīvāk darbus pieteica Rīgas, Ventspils, Talsu un Daugavpils vidusskolēni, no kuriem tika saņemta vairāk nekā puse zinātniskās pētniecības darbu.

Finālā kvalificējās divpadsmit zinātniskās pētniecības darbi no Rīgas Ostvalda vidusskolas (komanda «Violeta»), Talsu Valsts ģimnāzijas (komandas «Talsinieki», «Kopprodukts» un «Kaplis»), Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas (komanda «Māla pikas»), Jūrmalas Valsts ģimnāzijas (komanda «Kustoņi»), Bauskas Valsts ģimnāzijas komanda «Kristāli»), Jelgavas Valsts ģimnāzijas (komanda «Daģinātori»), Rīgas Kultūru vidusskola (komanda «Ozons»), Rīgas Franču liceja (komanda «Hidrokomanda»), Piltenes vidusskolas (komanda «Rozīņkēksu mednieku un 11 gudro mērkaķu mafija») un Rīgas Centra humanitārās vidusskolas (komanda «Grafīts»).