Vasaras skolas studiju kurss «Biogāzes enerģētiskie aspekti»

Vasaras skolas studiju kurss «Biogāzes enerģētiskie aspekti»

Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts (RTU EEF VASSI) aicina visus studētgribētājus uz bezmaksas vasaras skolas studiju kursu «Biogāzes enerģētiskie aspekti», kas notiks no 28. līdz 31. augustam RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1-607, Rīgā. Par studiju kursa apgūšanu tiks piešķirti divi kredītpunkti. 

 

Vasaras skolas moto – «Biogāzei ir nākotne!», tās laikā tiks ieskicēti biogāzes veidošanās procesi un to realizācijas tehnoloģijas, veikta neliela analīze par biogāzes staciju darbināšanas pieredzi Latvijā. Kursa apmeklētāji uzzinās arī par inovācijām biogāzes tehnoloģiju jomā. Studiju kursa saturā iekļautas lekcijas, praktiskie darbi, lomu spēle un modernas biogāzes stacijas apmeklējums. 

Pamatstudiju līmeņa studiju kursa «Biogāzes enerģētiskie aspekti» apguvei aicināti pieteikties visi interesenti, kuri vēlas plašāk izzināt un izprast biogāzes attīstības iespējas: studenti, pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvji, biogāzes staciju īpašnieki un apsaimniekotāji, jaunu tehnoloģiju izstrādātāji un ražotāji, kā arī citi. Studiju kursa apguve ir bez maksas.

Lai pieteiktos kursam, līdz 18. augustam jāaizpilda pieteikuma anketa. Pēc studiju kursa sekmīgas pabeigšanas dalībnieki saņems RTU tālākizglītības sertifikātu. 

Studiju kursa lekciju grafiks

Vasaras skola notiek Valsts pētījuma programmas LATENERGI un «Apvārsnis 2020» projekta «Biogas Action» ietvaros.

Papildu informācija, rakstot uz e-pastu