Prāta spēles

RTU kopš 2009. gada organizē RTU Prāta spēles skolēniem, kurās tiek noskaidroti atjautīgākie dalībnieki šahā, bridžā un dambretē ar iespēju izcīnīt stipendijas studijām RTU.

Šo spēļu mērķis ir popularizēt RTU kā prāta sporta veida atbalstītāju, veicināt skolēnu un studentu savstarpējos kontaktus, popularizēt šahu, bridžu, dambreti, kā arī paaugstināt skolēnu sporta meistarību šajās prāta spēlēs.

Universitāte Prāta spēļu uzvarētājus apbalvo ar apliecinājumu naudas balvai, kurā ir norādīta konkrēta naudas summa, un to iespējams tērēt RTU sagatavošanas kursu vai studiju maksai. Gadījumā ja skolēns RTU iestājies budžeta grupā vai nav izvēlējies apmeklēt sagatavošanas kursus, tad 10 mēnešu garumā iegūto summu var saņemt kā stipendiju. Bez naudas balvām dalībniekus sagaida arī citi pārsteigumi, kā arī iespēja vērtīgi pavadīt brīvo laiku un veidot jaunus kontaktus.

Prāta spēlēs piedalīties var ikviens jaunietis, kuram nav augstākās izglītības un kurš nav iepriekš studējis RTU. Īpaši aicināti 10., 11. un 12. klašu skolēni, kuri interesējas par iespējām studēt inženierzinātnes RTU.

Informācija par 2017. gada pasākumu