Par RTU
Student, izmanto RTU portāla «ORTUS» iespējas! PDF Drukāt

«RTU piedāvā saviem studentiem portālu «ORTUS» (www.ortus.lv) – tas viennozīmīgi atvieglo ikviena studenta dzīvi, kas vēlas savu mācību procesu veikt efektīvāk, modernāk un ātrāk,» šādi Artūrs Zeps, RTU Studentu parlamenta prezidents, vērtē «ORTUS» funkcionalitāti un iespējas.

Vai zināji, ka vari piekļūt savai universitātei no jebkuras vietas, jebkurā laikā? Izmanto Rīgas Tehniskās universitātes portālu«ORTUS», vietu, kur vari ne tikai sekot līdzi savām atzīmēm, jaunumiem un piedāvājumiem studiju dzīvei, bet arī virtuāli un bez maksas apmeklēt pasaulē atzītas zinātniskās datubāzes ar iespēju bez maksas piekļūt materiāliem, lai radītu izcilu referātu, kursa darbu, bakalaura dabu vai maģistra darbu. Izmanto forumu un izsaki savu viedokli. Šīs un citas iespējas, ko vēl Tev piedāvā «ORTUS», skaties šeit:

 

No «ORTUS» iespējām noteikti visbiežāk izmantosi sadaļu «E-studijas». Kam tā nepieciešama? Stāvēšana rindā pie mācībspēka, lai saņemtu uzdevumus vai aizstāvētu darbus, bija pagājušajā gadsimtā! Sadaļa «E-studijas» ir paredzēta tam, lai tas vairs nebūtu jādara. Tev tiek dota iespēja aplūkot mācībspēka ievietotos studiju materiālus un saņemt vai nodot darbu virtuālajā vidē sev ērtā laikā un vietā.

Plašāk par e-studiju vidi šeit:

 

Neaizmirsti, student, ka mums nepieciešami Tavi ieteikumi, kā veidot «ORTUS» arī turpmāk!
Savas idejas droši vari sūtīt RTU IT lietotāju atbalsta centram: itbf53d4d30e1632cec36d5e06b9144949 rtu.lv.

 
© Rīgas Tehniskā universitāte 2013